0554 711 12 13

Sosyal Medyada Biz}

Topbaşı Metre Üstü Parça Kumaş Alınır

Topbaşı Metre Üstü Parça Kumaş Alınır

METRE ÜSTÜ TOPBAŞI PARÇA KUMAŞ

Topbaşı Kumaş, Metraj Kumaş, Metre üstü kumaş Parçaları Topbaşı Kumaş Alan Firmamız İstanbulda, Kesimhanelerden arta kalan metraj kumaş alımı yapmaktadır.
Penye, Penye Süprem, ikiiplik, üçiplik, interlok, Baskılı Süprem, Dokuma Baskılı Metre Üstü kumaş Parçaları almaktayız. Elinizde Bulunan Metraj kumaşlar için bizleri aramanız yeterli olucaktır.
Her türlü Parça Kumaşlar Alınır. Elimizde bulunan Topbaşı ürünler ile ilgili olarak ekiplerimizden ve firma yetkililerinden ürünler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve hoşunuza giden ürünler ile ilgili numuneler isteyerek resim göndermemizi sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamıza satışını yapmak istediğiniz ürünler hakkında bilgi vererek analiz yapmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Sizde sağlanan kolaylıklar ile firmamız üzerinden her nevi tekstil ürünlerinin alım ve satım işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışına satışını yaptığımız ürünlerin ilk olarak kalitesine özen göstermekte ve sonrasında sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Elinizde satmak istediğiniz her ren Topbaşı kumaş vb. ürünlerin satışını firmamıza yapabilirsiniz.

6.896 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN