0554 711 12 13

Sosyal Medyada Biz}

Parça Bez, Temizlik Bezi, Silgi Bezi

Parça Bez, Temizlik Bezi, Silgi Bezi

Penye Parça Bez

Parça Bez Bir diğer adı ile Ucuz Temizlik Bezi genellikle sanayi tipi yerlerde yağ vb. şeyleri temizlemek için kullanılmaktadır. İstenen Ebatta ve türde Parça Bez Alımını firmamız ile sizde gerçekleştirebilir ve temizlikte kullanacagınız her tür bez bulunur, firma yetkilileri ile iletişime geçerek en iyi fiyat garantisi ile ürünlerimizi tedarik edebilirsiniz. Penye ve %100 pamuk kumaş, beyaz parça bez ve renkli bez gurubunda temizlik bezlerimiz penye kumaş ve emici özelliklere sahiptir. Kullanım alanları Matbaalar, Fabrikalar, Otomotiv, Boya işleri, Gemi Yapımı, Tershane, cam temizleme vb. yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Kilo ile Toptan Satılmaktadır.

Parça Bez, Temizlik Bezi, Veya bir diğer adı ile Silgi Bezi nerelerde kullanılır?

Parça Bez, Parça bezin bir çok kullanım alanı vardır ve genellikle sanayi tipi yerlerde tercih edilmektedir. Çoğunlukla otomotiv, matbaa ,plastik,makina,makina dişli sanayi,kozmetik, cam vb üretim sektörlerine Türkiye’nin her yerine Parça Bez Alım satımı firmamızın üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Toptan fiyatına ucuz kaliteli penye değişimli bezler… Parça bez başta olmak üzere sanayi tipi temizlik malzemeleri toptan ve perakende olarak satışı yapılmaktadır. İstanbul içi günlük ekiplerimiz ile servis hizmetimiz vardır. Şehir dışına ürün gönderimi de mevcuttur. Renkli parça bez, beyaz parça bez istediğiniz kilo ve ambalajda teslimat yapılabilmektedir.

Ürünleriniz firmamız yetkilileri ile görüşerek teyit edebilir, ürünlerin detaylı resimlerini alabilir ve gönderebilir ve bu şekilde hızlı bir alış verişe yapabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde firmamız ile en iyi kalitede ürün ve fiyat garantisini görebilirsiniz. Verilen iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

parca-bez

PENYE BEYAZ PARÇA BEZ

Firmamız bünyesinde endüstiriyel sanayide temizlik amacı ile kullanılan ucuz penye parça bez temini yapılır.

tiner, asiton gibi ürünler kullanılarak yapılan temizlikte renkli bezlerde renk vermesi sonucu karşınıza çıkabilecek lekeler istemiyorsanız temizlik için beyaz veya krem renkte olan ve renk vermeyen ucuz temizlik bezi kullanabilirsiniz.

  • Ürünlerimiz çuval bazında olmaktadır.

  • En küçük ebatı a4 kağıt ebatında olmaktadır (isteğe göre deyişebilir)

  • Ürünlerimiz kilogram olarak hazırlanmaktadır.

ürünlerimiz %100 pamuk penye kumaşlardan temin edilmektedir. ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

20.225 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. IBRAHIM MOHAMED dedi ki:

    Parça bezi satılacak bir yer lazım. iletişim kurarsanız çok seviniriz. Teşekkürler. SAYGILARIMIZLA….

BİR YORUM YAZIN